UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Problemy Polski i Polaków :D:D nielegalnie maszyny do gier :D nielegalna gra w pokerka:D:D nielegalna gra hazardowa w necie :D:D nielegalny ubój rytualny :D nielegalna mamahuana :D nielegalny tv i radio w domu :D nielegalne agencje towarzyskie :D nielegalna dobudowa ganku w domu :D nielegalna wiata ogrodowa :D, za to legalnie działał amber goldman spółka z o. o. i fozz i różnie takie fajne rzeczy, a Sławomir N. i kolesie entertaiment limited corporation udowodnią zawsze i wszędzie przed każdym postępowym demokratycznym sądem że są fajni a KAS bedzie im bił brawo, polska to taki fajny kraj jak dobrze że demo-kracja jest po słusznej stronie :D no na razie to demo bo pełna wersję trzeba kupić na licencji a to nie są takie rzeczy, a kogo na to stać ?. .. ..

0000007