Wybrany wątek opinii

Byłem dzieciakiem, to ta rakieta już stała na Mącznej. Dzisiaj zbliżam się do emerytury, a rakieta dalej jest. Fajne. Ile jest takich obiektów w mieście?Chyba mało.
mm263 (2020.10.02)
@mm263 - A ja juz dawno jestem na emeryturze, mialem dziewczyne na Macznej, dzisiaj juz nie wiem jak miala na imie, ale tez byla z niej niezla rakieta. I patrzcie ludzie ta rakieta dalelej stoi a mnie juz od dawna nie.
Zawiedziony.. (2020.10.03)
@Zawiedziony.. - Bo czas nie ch. .. .wiecznie nie stoi.
(2020.10.03)
@Zawiedziony.. - Nic straconego, chodz na czworaka. .. .. będzie stał
(2020.10.03)
Powrót do komentarzy