Wybrany wątek opinii
Byłem dzieciakiem, to ta rakieta już stała na Mącznej. Dzisiaj zbliżam się do emerytury, a rakieta dalej jest. Fajne. Ile jest takich obiektów w mieście?Chyba mało.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@mm263 - A ja juz dawno jestem na emeryturze, mialem dziewczyne na Macznej, dzisiaj juz nie wiem jak miala na imie, ale tez byla z niej niezla rakieta. I patrzcie ludzie ta rakieta dalelej stoi a mnie juz od dawna nie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Zawiedziony.. - Bo czas nie ch. .. .wiecznie nie stoi.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Zawiedziony.. - Nic straconego, chodz na czworaka. .. .. będzie stał
Do moderacji
Odpowiedz
0
0