UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem dzieciakiem, to ta rakieta już stała na Mącznej. Dzisiaj zbliżam się do emerytury, a rakieta dalej jest. Fajne. Ile jest takich obiektów w mieście?Chyba mało.

mm263

Anuluj