UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem dzieciakiem, to ta rakieta już stała na Mącznej. Dzisiaj zbliżam się do emerytury, a rakieta dalej jest. Fajne. Ile jest takich obiektów w mieście?Chyba mało.
mm263
Byłem dzieciakiem, to ta rakieta już stała na Mącznej. Dzisiaj zbliżam się do emerytury, a rakieta dalej jest. Fajne. Ile jest takich obiektów w mieście?Chyba mało.
mm263