UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mm263 - A ja juz dawno jestem na emeryturze, mialem dziewczyne na Macznej, dzisiaj juz nie wiem jak miala na imie, ale tez byla z niej niezla rakieta. I patrzcie ludzie ta rakieta dalelej stoi a mnie juz od dawna nie.

Zawiedziony..

Anuluj