UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na początek gratulacje dla Fotografa. Zdjęcia wspaniałe - w żaden sposób nie pokazujące co się stało z czerwonym szlakiem. A tam jest jedna wielka breja, a i jeszcze jedno zapomnieliście państwo z portela napisać, że teraz druga ekipa działa - wycinka drzew w bażantarni idzie pełną parą, szlaki za zniszczone nie mówiąc już o lesie. Podsumowując : Trzeba często odwiedzać bażantarnie bo za 20 lat to będzie łąka na której będą rosnąć pieczarki

Obywatel