UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to się dzieje w elblagu to skandal. .wielebny. .. urzad za dobie kpiny. .. likwiduje. .likwiduje likwiduje . .. niedługo my zlikwiduje jego nieotrzebne stanowisko. .
Gosc1
to się dzieje w elblagu to skandal. .wielebny. .. urzad za dobie kpiny. .. likwiduje. .likwiduje likwiduje . .. niedługo my zlikwiduje jego nieotrzebne stanowisko. .
Gosc1