UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to się dzieje w elblagu to skandal. .wielebny. .. urzad za dobie kpiny. .. likwiduje. .likwiduje likwiduje . .. niedługo my zlikwiduje jego nieotrzebne stanowisko. .

Gosc1

Anuluj