UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MarekDawid2010 - Chyba mi nie powiesz, że anglik jest bezpieczny w ruchu prawostronnym ? Może w mieście nie ma to aż tak wielkiego znaczenia, ale w trasie ma ogromne, bo jak będziesz chciał wyprzedzić TIR'a to musisz prawie cały wjechać na przeciwległy pas nie widząc nic. Co do stanów technicznych, to większość aut ściąganych do Polski przez handlarzy to samochody, które nie przeszły tam badań technicznych, mniejszą ilość stanowią samochody którymi Polacy mieszkający w Anglii przyjechali w odwiedziny do rodziny lub na stałe ciągnąc ze sobą swój samochód.

Anonimek1