Dobrze mówisz. .prawo jest dla WSZYSTKICH takie samo, dla mafii z wiejskiej również !Lubię Pomagać :)
Dobrze mówisz. .prawo jest dla WSZYSTKICH takie samo, dla mafii z wiejskiej również !