Wybrany wątek opinii

SUPER że Muzeum ożyło i robi się dla ludzi coś za darmo !!! Bardzo przyjemnie spędziłem tam czas, można było postrzelać z łuku, posłuchać ciekawych wykładów i zobaczyć zbrojnych którzy reprezentują Nasze miasto. Czekam na kolejne atrakcje.
Zadowolony:) (2020.08.30)
@Zadowolony:) - Za darmo? Ile ty lat płacisz podatki że nie wiesz że każda instytucja na którą płacimy powinna robić to do czego jest stworzona.
(2020.08.30)
A ile zapłaciłeś na Stowarzyszenia, które zrealizowały event dla mieszkańców miasta poświęcając swój czas w weekend a może im sprzęt jakiś zakupiłeś ???
Zadowolony:) (2020.09.06)
Powrót do komentarzy