UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
SUPER że Muzeum ożyło i robi się dla ludzi coś za darmo !!! Bardzo przyjemnie spędziłem tam czas, można było postrzelać z łuku, posłuchać ciekawych wykładów i zobaczyć zbrojnych którzy reprezentują Nasze miasto. Czekam na kolejne atrakcje.
Zadowolony:)