UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

SUPER że Muzeum ożyło i robi się dla ludzi coś za darmo !!! Bardzo przyjemnie spędziłem tam czas, można było postrzelać z łuku, posłuchać ciekawych wykładów i zobaczyć zbrojnych którzy reprezentują Nasze miasto. Czekam na kolejne atrakcje.

Zadowolony:)