UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
SUPER że Muzeum ożyło i robi się dla ludzi coś za darmo !!! Bardzo przyjemnie spędziłem tam czas, można było postrzelać z łuku, posłuchać ciekawych wykładów i zobaczyć zbrojnych którzy reprezentują Nasze miasto. Czekam na kolejne atrakcje.
Zadowolony:)