Wybrany wątek opinii
Od dnia 1 września br. na elbląskim lotnisku będzie bazowała lotnicza grupa akrobacyjna kierowana przez Tymoteusza Alfreda Wilmana ps. Wysokopodniebny, która przez cały ten wrzesień będzie ćwiczyła nowy układ zespołowy do mistrzostw świata akrobacji w Nowej Zelandii. Należy liczyć się z dużym natężeniem lotów, gdyż przygotowywany program jest realizowany pod piątkę samolotów.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@To będzie uczta. - powtorka z 39
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@To będzie uczta. - mam gdzies ten zlom, gdyby to byly mysliwce, migi albo sukhoje to jeszcze bym sie jaral, na reszte szkoda nerwow
Do moderacji
Odpowiedz
0
0