UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@To będzie uczta. - mam gdzies ten zlom, gdyby to byly mysliwce, migi albo sukhoje to jeszcze bym sie jaral, na reszte szkoda nerwow
@To będzie uczta. - mam gdzies ten zlom, gdyby to byly mysliwce, migi albo sukhoje to jeszcze bym sie jaral, na reszte szkoda nerwow