UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@To będzie uczta. - mam gdzies ten zlom, gdyby to byly mysliwce, migi albo sukhoje to jeszcze bym sie jaral, na reszte szkoda nerwow


Anuluj