UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od dnia 1 września br. na elbląskim lotnisku będzie bazowała lotnicza grupa akrobacyjna kierowana przez Tymoteusza Alfreda Wilmana ps. Wysokopodniebny, która przez cały ten wrzesień będzie ćwiczyła nowy układ zespołowy do mistrzostw świata akrobacji w Nowej Zelandii. Należy liczyć się z dużym natężeniem lotów, gdyż przygotowywany program jest realizowany pod piątkę samolotów.

To będzie uczta.