Wybrany wątek opinii
w miesiacu (jesli robi to 2x dziennie w miesiacu)zwierzatko musi sie wyproznic 🐶=💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 kup do posprzatania-(ludzie rzadko to robia bo kupy zostawiaja na trawniku choc nie wszyscy)
- 150 zl na jedzonko plus -30minut na wyprowadzanie x 30 czyli 15 godzin z zycia, jeden dzien z miesiaca z samego wyprowadzenia zeby mogl sie wypróżnić. Zycie to i tak jedno wielkie 💩 jak sie policzy wszystkie XD
pomija wszystkie koszta zakupu jakis tam smycz miska itp, piesek to nie zachcianka bo media lansuja mode ze pies to czlowiek ale obowiazek, nie masz dzieci kup sobie psa znaczy ze jestes odpowiedzialna y, stwarzasz miescja pracy psim fryzjerom i sklepom podbijasz obroty, samo dobro, wincej zwierzat wincej dobra, wincej takich artykulow, Pyska I Mitka obyscie trafily w dobre rece
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@troling na niedziele - wincej lub mnij takich mądrali jak ty
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
przelaczam kanaly na naziemnej, na metro tv wypowiada sie wlascicielka psa cos tam plecie 3 po trzy o swoim psie ktorego ubrala w spodnie i bluze i sie wymadrza jaki to jej pies jest cudowny, troche umiaru, ja sie wyglupiam ale to co lansuja media to jest dopiero chore
Do moderacji
Odpowiedz
0
0