UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przelaczam kanaly na naziemnej, na metro tv wypowiada sie wlascicielka psa cos tam plecie 3 po trzy o swoim psie ktorego ubrala w spodnie i bluze i sie wymadrza jaki to jej pies jest cudowny, troche umiaru, ja sie wyglupiam ale to co lansuja media to jest dopiero chore


Anuluj