UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
przelaczam kanaly na naziemnej, na metro tv wypowiada sie wlascicielka psa cos tam plecie 3 po trzy o swoim psie ktorego ubrala w spodnie i bluze i sie wymadrza jaki to jej pies jest cudowny, troche umiaru, ja sie wyglupiam ale to co lansuja media to jest dopiero chore