UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejne efekty nieudolnych rządów Słoniny i Wróblewskiego wychodzą na jaw. Gdyby most miał po 2 pasy ruchu w każdą ze stron (a miejsce na to było i jest)to tych kłopotów by nie było. Dodatkowo gdyby nie spartaczyli mostu na starówce, to na czas takich zdarzeń powinni tam puścić normalny ruch dwustronny, a w "zwykłym"trybie co najmniej ruch wyjazdowy z miasta.

Referendum2020