UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętam jak "przekształcano"ten cmentarz w park. Lata 60-te XX w. Cenniejsze nagrobki ukradziono, inne rozjechano spychaczem. Wiele płyt z cennego materiału można znaleźć na cmentarzach k k.

pesymist

Anuluj