UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten Pytliński powinien połączyć siły z naszą piątkową felietonistką. Elbląg byłby jak Nowy Jork, a przy okazji by odkryli jakiegoś mamuta w parku planty


Anuluj