UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten Pytliński powinien połączyć siły z naszą piątkową felietonistką. Elbląg byłby jak Nowy Jork, a przy okazji by odkryli jakiegoś mamuta w parku planty
Ten Pytliński powinien połączyć siły z naszą piątkową felietonistką. Elbląg byłby jak Nowy Jork, a przy okazji by odkryli jakiegoś mamuta w parku planty