Wybrany wątek opinii

Tylko na zajęcia nie można się dostać, to chyba jakieś elitarne zajęcia dla wybrańców Miasto niestety nic nie organizuje dla wszystkich dzieci i to jest przykre Mam nadzieje że standaryzacja ich nie minie za to nieróbstwo
(2020.08.20)
Troche tak jest. Zawsze dzieci nauczycieli sa pchane w pierwsze rzedy ☺
(2020.08.20)
Powrót do komentarzy