UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko na zajęcia nie można się dostać, to chyba jakieś elitarne zajęcia dla wybrańców Miasto niestety nic nie organizuje dla wszystkich dzieci i to jest przykre Mam nadzieje że standaryzacja ich nie minie za to nieróbstwo


Anuluj