UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko na zajęcia nie można się dostać, to chyba jakieś elitarne zajęcia dla wybrańców Miasto niestety nic nie organizuje dla wszystkich dzieci i to jest przykre Mam nadzieje że standaryzacja ich nie minie za to nieróbstwo