Wybrany wątek opinii
Szkoda, że to juz koniec tegorocznych spotkań w tym klimatycznym miejscu. moze pora, by Ratusz, ETK, Teatr i pare innych instytucji pomyslały o miejscu spotkań dla elblążan 50 + na pozostałe 3 pory roku.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Ratusz nie pomyśli, niestety nie potrafi
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Przecież można chodzić do teatru, kina, na koncerty orkiestry, do galerii, do biblioteki. .. możliwości naprawdę jest bardzo dużo. .. tylko trzeba się trochę zainteresować :)
Do moderacji
Odpowiedz
4
0