Wybrany wątek opinii

Szkoda, że to juz koniec tegorocznych spotkań w tym klimatycznym miejscu. moze pora, by Ratusz, ETK, Teatr i pare innych instytucji pomyslały o miejscu spotkań dla elblążan 50 + na pozostałe 3 pory roku.
(2020.08.16)
Ratusz nie pomyśli, niestety nie potrafi
(2020.08.16)
Przecież można chodzić do teatru, kina, na koncerty orkiestry, do galerii, do biblioteki. .. możliwości naprawdę jest bardzo dużo. .. tylko trzeba się trochę zainteresować :)
Goethe (2020.08.16)
Powrót do komentarzy