UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że to juz koniec tegorocznych spotkań w tym klimatycznym miejscu. moze pora, by Ratusz, ETK, Teatr i pare innych instytucji pomyslały o miejscu spotkań dla elblążan 50 + na pozostałe 3 pory roku.


Anuluj