UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że to juz koniec tegorocznych spotkań w tym klimatycznym miejscu. moze pora, by Ratusz, ETK, Teatr i pare innych instytucji pomyslały o miejscu spotkań dla elblążan 50 + na pozostałe 3 pory roku.
Szkoda, że to juz koniec tegorocznych spotkań w tym klimatycznym miejscu. moze pora, by Ratusz, ETK, Teatr i pare innych instytucji pomyslały o miejscu spotkań dla elblążan 50 + na pozostałe 3 pory roku.