UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież można chodzić do teatru, kina, na koncerty orkiestry, do galerii, do biblioteki. .. możliwości naprawdę jest bardzo dużo. .. tylko trzeba się trochę zainteresować :)

Goethe

Anuluj