UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież można chodzić do teatru, kina, na koncerty orkiestry, do galerii, do biblioteki. .. możliwości naprawdę jest bardzo dużo. .. tylko trzeba się trochę zainteresować :)
Goethe
Przecież można chodzić do teatru, kina, na koncerty orkiestry, do galerii, do biblioteki. .. możliwości naprawdę jest bardzo dużo. .. tylko trzeba się trochę zainteresować :)
Goethe