Wybrany wątek opinii

Super. Pytamy jak długo rządzący miastem i radni będą ol, wali temat amfiteatru w Elblągu. Telewizje rozne organizują imprezy muzyczne w całej Polsce. Na W. M. W Mrągowie, Augustowie a Elbląg jak zwykle ponizony, zdegradowany. I to dzieki wam P O i PSL i SLD to skandal. MIASTO Elbląg 130 tys. Zamienione w wioche. Brakuje kulturalnych slow na was.
(2020.08.16)
Zobaczcie jak będziecie mieli okazję amfiteatr choćby w Ostródzie. .. .. Elbląg to wiocha zabita dechami.
(2020.08.17)
Powrót do komentarzy