UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super. Pytamy jak długo rządzący miastem i radni będą ol, wali temat amfiteatru w Elblągu. Telewizje rozne organizują imprezy muzyczne w całej Polsce. Na W. M. W Mrągowie, Augustowie a Elbląg jak zwykle ponizony, zdegradowany. I to dzieki wam P O i PSL i SLD to skandal. MIASTO Elbląg 130 tys. Zamienione w wioche. Brakuje kulturalnych slow na was.