UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zobaczcie jak będziecie mieli okazję amfiteatr choćby w Ostródzie. .. .. Elbląg to wiocha zabita dechami.
Zobaczcie jak będziecie mieli okazję amfiteatr choćby w Ostródzie. .. .. Elbląg to wiocha zabita dechami.