Wybrany wątek opinii
do Rusków nikt nie jeździ po fajki i paliwo to i w SG roboty nie mają. Ja się pytam co oni teraz robią i za co kase biorą jak granica zamknięta a przejazd został ograniczony o 95% jak to było za czasów MRG ?
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
kasę biorą za to, że są. .. służą RP
Do moderacji
Odpowiedz
2
3