UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do Rusków nikt nie jeździ po fajki i paliwo to i w SG roboty nie mają. Ja się pytam co oni teraz robią i za co kase biorą jak granica zamknięta a przejazd został ograniczony o 95% jak to było za czasów MRG ?
do Rusków nikt nie jeździ po fajki i paliwo to i w SG roboty nie mają. Ja się pytam co oni teraz robią i za co kase biorą jak granica zamknięta a przejazd został ograniczony o 95% jak to było za czasów MRG ?