UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Motocykliści, za Wasze zachowanie, łamanie przepisów, ruszanie na jednym kole, nocne hałasowanie, szalone prędkości na mieście i poza - nie lubię Was i tyle.
Motocykliści, za Wasze zachowanie, łamanie przepisów, ruszanie na jednym kole, nocne hałasowanie, szalone prędkości na mieście i poza - nie lubię Was i tyle.