Wybrany wątek opinii

Witam A ja z drugej strony cos dopowiem Nie widac Policyjnych radiowozów z tyłu na kogutach !!!Te koguty powinny byc na środku dachu zamontowane a nie z przodu, często powinni tez włączac awaryjne bo z tylu czasami nie widac czemu stoją
aleksandra@wp.p (2020.08.11)
@aleksandra@wp.p - Specjalistka i znawczyni tematu się odezwała>
myk (2020.08.12)
Powrót do komentarzy