Wybrany wątek opinii
Witam
A ja z drugej strony cos dopowiem
Nie widac Policyjnych radiowozów z tyłu na kogutach !!!Te koguty powinny byc na środku dachu zamontowane a nie z przodu, często powinni tez włączac awaryjne bo z tylu czasami nie widac czemu stoją
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
@aleksandra@wp.p - Specjalistka i znawczyni tematu się odezwała>
Do moderacji
Odpowiedz
0
0