UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam A ja z drugej strony cos dopowiem Nie widac Policyjnych radiowozów z tyłu na kogutach !!!Te koguty powinny byc na środku dachu zamontowane a nie z przodu, często powinni tez włączac awaryjne bo z tylu czasami nie widac czemu stoją

aleksandra@wp.p

Anuluj