UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam A ja z drugej strony cos dopowiem Nie widac Policyjnych radiowozów z tyłu na kogutach !!!Te koguty powinny byc na środku dachu zamontowane a nie z przodu, często powinni tez włączac awaryjne bo z tylu czasami nie widac czemu stoją
aleksandra@wp.p