UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam A ja z drugej strony cos dopowiem Nie widac Policyjnych radiowozów z tyłu na kogutach !!!Te koguty powinny byc na środku dachu zamontowane a nie z przodu, często powinni tez włączac awaryjne bo z tylu czasami nie widac czemu stoją

aleksandra@wp.p