Wybrany wątek opinii
Panie przewodniku gdzie to pan widzi w Elblągu stadiony / Agrykola? / ? Dlaczego pan wprowadzasz w błąd uczestników spaceru? No i boisko co pan nazywa "stadionem"nie jest Olimpii Elbląg lecz miasta Elbląg, a to jest jednak różnica nieprawdaż panie przewodniku PTTK? No i wreszcie Atletikon nie jest hotelem panie przewodniku, tylko obiektem noclegowym, kto jak nie przewodnik powinien o tym wiedzieć.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@kiki - No tak trochę coś tam wie, ale nie do końca i ze szkodą dla spacerowiczów-słuchaczy
Do moderacji
Odpowiedz
3
1