UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie przewodniku gdzie to pan widzi w Elblągu stadiony / Agrykola? / ? Dlaczego pan wprowadzasz w błąd uczestników spaceru? No i boisko co pan nazywa "stadionem"nie jest Olimpii Elbląg lecz miasta Elbląg, a to jest jednak różnica nieprawdaż panie przewodniku PTTK? No i wreszcie Atletikon nie jest hotelem panie przewodniku, tylko obiektem noclegowym, kto jak nie przewodnik powinien o tym wiedzieć.

kiki

Anuluj