Wybrany wątek opinii

Bażantarniowy odcinek GreenVelo od 24.07 do 30.08 jest wyłączony z użytku ze względu na pozyskiwanie drewna. Ilość kłód na polance koło Dąbrowy wskazuje, że w trakcie robienia zdjęć wycinka już trwała, zatem osoba opisująca szlak nie zastosowała się do znaków zakazu wstępu do lasu. Warto wspomnieć o wycince i zamkniętym odcinku by nie mieć nieprzyjemności z leśniczymi i nie ryzykować zdrowia ze względu na wycinkę.
(2020.08.02)
Niedzielna maruda ?
wilku (2020.08.02)
@wilku - Daj znać jak będziesz w tamtym miejscu, zadzwonię po straż leśną, Wilczku.
(2020.08.02)
I do tego ormowiec. ..
wilku (2020.08.02)
@wilku - Nie pytam kim był twój ojciec.
(2020.08.02)
Szlak Green Velo oczywiście NIE JEST wyłączony z ruchu, o czym zresztą jest informacja na stronie nadleśnictwa, nie ma potrzeby niepokoić straży leśnej, jeszcze sam będziesz miał "nieprzyjemności".
(2020.08.02)
Macie racje, poniosło mnie kajam się, przepraszam wszystkich.
(2020.08.02)
Powrót do komentarzy