Wybrany wątek opinii
Bażantarniowy odcinek GreenVelo od 24.07 do 30.08 jest wyłączony z użytku ze względu na pozyskiwanie drewna. Ilość kłód na polance koło Dąbrowy wskazuje, że w trakcie robienia zdjęć wycinka już trwała, zatem osoba opisująca szlak nie zastosowała się do znaków zakazu wstępu do lasu.
Warto wspomnieć o wycince i zamkniętym odcinku by nie mieć nieprzyjemności z leśniczymi i nie ryzykować zdrowia ze względu na wycinkę.
Do moderacji
Odpowiedz
5
16
Niedzielna maruda ?
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@wilku - Daj znać jak będziesz w tamtym miejscu, zadzwonię po straż leśną, Wilczku.
Do moderacji
Odpowiedz
3
11
I do tego ormowiec. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@wilku - Nie pytam kim był twój ojciec.
Do moderacji
Odpowiedz
0
6
Szlak Green Velo oczywiście NIE JEST wyłączony z ruchu, o czym zresztą jest informacja na stronie nadleśnictwa, nie ma potrzeby niepokoić straży leśnej, jeszcze sam będziesz miał "nieprzyjemności".
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Macie racje, poniosło mnie kajam się, przepraszam wszystkich.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0