UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szlak Green Velo oczywiście NIE JEST wyłączony z ruchu, o czym zresztą jest informacja na stronie nadleśnictwa, nie ma potrzeby niepokoić straży leśnej, jeszcze sam będziesz miał "nieprzyjemności".
Szlak Green Velo oczywiście NIE JEST wyłączony z ruchu, o czym zresztą jest informacja na stronie nadleśnictwa, nie ma potrzeby niepokoić straży leśnej, jeszcze sam będziesz miał "nieprzyjemności".