UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szlak Green Velo oczywiście NIE JEST wyłączony z ruchu, o czym zresztą jest informacja na stronie nadleśnictwa, nie ma potrzeby niepokoić straży leśnej, jeszcze sam będziesz miał "nieprzyjemności".


Anuluj