Wybrany wątek opinii

a kiedy ruszy normalne kino? rozumiem, że osoby bezdomne i muszące mieszkać w samochodach też powinny mieć dostęp do filmów i popieram akcję z tym kinem, no ale też normalni ludzie chcieliby zobaczyć film w kinie
Gfdl (2020.07.26)
@Gfdl - A kto Ci broni? Kino działa normalnie od dłuższego czasu. ..
an* (2020.07.26)
Powrót do komentarzy