UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a kiedy ruszy normalne kino? rozumiem, że osoby bezdomne i muszące mieszkać w samochodach też powinny mieć dostęp do filmów i popieram akcję z tym kinem, no ale też normalni ludzie chcieliby zobaczyć film w kinie

Gfdl