UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a kiedy ruszy normalne kino? rozumiem, że osoby bezdomne i muszące mieszkać w samochodach też powinny mieć dostęp do filmów i popieram akcję z tym kinem, no ale też normalni ludzie chcieliby zobaczyć film w kinie
Gfdl