UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a kiedy ruszy normalne kino? rozumiem, że osoby bezdomne i muszące mieszkać w samochodach też powinny mieć dostęp do filmów i popieram akcję z tym kinem, no ale też normalni ludzie chcieliby zobaczyć film w kinie

Gfdl

Anuluj