Wybrany wątek opinii
Z ELBLĄGA powinna nad rzeką być ścieżka rowerowa wzdłuż rzeki jeziora druzno i pochylni. Nad jeziorem druzno powinien być punkt widokowy z platformą. DOCIERA WATPIMY. ZAMIAST TEGO MAMY PLATFORME P O. niepotrzebnie.
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
już był kiedyś punkt widokowy nad jeziorem to został spalony.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1