Wybrany wątek opinii

Z ELBLĄGA powinna nad rzeką być ścieżka rowerowa wzdłuż rzeki jeziora druzno i pochylni. Nad jeziorem druzno powinien być punkt widokowy z platformą. DOCIERA WATPIMY. ZAMIAST TEGO MAMY PLATFORME P O. niepotrzebnie.
(2020.07.26)
już był kiedyś punkt widokowy nad jeziorem to został spalony.
(2020.07.27)
Powrót do komentarzy