UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z ELBLĄGA powinna nad rzeką być ścieżka rowerowa wzdłuż rzeki jeziora druzno i pochylni. Nad jeziorem druzno powinien być punkt widokowy z platformą. DOCIERA WATPIMY. ZAMIAST TEGO MAMY PLATFORME P O. niepotrzebnie.