UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z ELBLĄGA powinna nad rzeką być ścieżka rowerowa wzdłuż rzeki jeziora druzno i pochylni. Nad jeziorem druzno powinien być punkt widokowy z platformą. DOCIERA WATPIMY. ZAMIAST TEGO MAMY PLATFORME P O. niepotrzebnie.


Anuluj