UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zaraz się znajdą głosy KTO ZA TO ZAPŁACI !!! więc dalej syf i kiła a miasto ma to gdzieś dopiero jak sprzedadzą działkę w prywatne ręce to będzie porządek
zaraz się znajdą głosy KTO ZA TO ZAPŁACI !!! więc dalej syf i kiła a miasto ma to gdzieś dopiero jak sprzedadzą działkę w prywatne ręce to będzie porządek