UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zaraz się znajdą głosy KTO ZA TO ZAPŁACI !!! więc dalej syf i kiła a miasto ma to gdzieś dopiero jak sprzedadzą działkę w prywatne ręce to będzie porządek


Anuluj