Wybrany wątek opinii

A przecież wyborcy PiS głosowali na obecny układ bo nie chcieli wykupywania przez obcy/niemiecki kapitał. Jak to się ma do rzeczywistości. Jaka jest tego intretpretacja?
(2020.07.21)
"A przecież wyborcy PiS głosowali na obecny układ bo nie chcieli wykupywania przez obcy/niemiecki kapitał"- Teraz wiesz co to obłuda PIS. Robią dokładnie to co PO, tylko nie przyznają się do tego.
(2020.07.21)
Przypominam ze w Elblagu rzadzi uklad POPSL, tu jest samorzad.
(2020.07.21)
Największy problem tego miasta - nieudolny samorząd byłych komuchow dbających tylko o własne interesy
(2020.07.21)
Tak w Elblagu rządzi PO i SLD a nie PSL. Prezydent nie jest z PSLu, a gdyby nawet był to K tak tu rządzi PO, przewodniczący rady, wiceprzewodniczacy, wiceprezydent, a kto jest z PSL?
(2020.07.21)
"Przypominam ze w Elblagu rzadzi uklad POPSL, tu jest samorzad. "a PIS tylko dołki kopie.
(2020.07.21)
Powrót do komentarzy