Wybrany wątek opinii
A przecież wyborcy PiS głosowali na obecny układ bo nie chcieli wykupywania przez obcy/niemiecki kapitał. Jak to się ma do rzeczywistości. Jaka jest tego intretpretacja?
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
"A przecież wyborcy PiS głosowali na obecny układ bo nie chcieli wykupywania przez obcy/niemiecki kapitał"- Teraz wiesz co to obłuda PIS. Robią dokładnie to co PO, tylko nie przyznają się do tego.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Przypominam ze w Elblagu rzadzi uklad POPSL, tu jest samorzad.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Największy problem tego miasta - nieudolny samorząd byłych komuchow dbających tylko o własne interesy
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Tak w Elblagu rządzi PO i SLD a nie PSL. Prezydent nie jest z PSLu, a gdyby nawet był to K tak tu rządzi PO, przewodniczący rady, wiceprzewodniczacy, wiceprezydent, a kto jest z PSL?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
"Przypominam ze w Elblagu rzadzi uklad POPSL, tu jest samorzad. "a PIS tylko dołki kopie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0