UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A przecież wyborcy PiS głosowali na obecny układ bo nie chcieli wykupywania przez obcy/niemiecki kapitał. Jak to się ma do rzeczywistości. Jaka jest tego intretpretacja?


Anuluj