UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak w Elblagu rządzi PO i SLD a nie PSL. Prezydent nie jest z PSLu, a gdyby nawet był to K tak tu rządzi PO, przewodniczący rady, wiceprzewodniczacy, wiceprezydent, a kto jest z PSL?


Anuluj