Wybrany wątek opinii

To mozna przejechac po sluzie na 2 strone? Bylem 2 lata emu i wstep był zabroniony.
hvK (2020.07.19)
@hvK - Mnie nikt nie ganial, bylem na sluzie i elektrowni wodnej, bramki sa pootwierane, a 3 chlopakow przejechalo sobie rowerami furtkami od elektrowni przez sluze
all (2020.07.20)
Powrót do komentarzy